Navigácia

Obsah

OZNAM PRE MAJITEĽOV PSOV

Typ: ostatné
 OZNAM PRE MAJITEĽOV PSOV  1Na základe sťažností občanov obce Liptovská Sielnica opätovne upozorňujeme majiteľov psov, že po obci sa voľne pohybujú psi, čím ich majitelia porušujú VZN obce č. 6/2008, ktorým sa upravujú niektoré podmienky chovu, vodenia a držania psov. Psi ohrozujú najmä deti a žiakov, poštových doručovateľov, pracovníkov energetiky, ostatných občanov a návštevníkov našej obce.
V prípade, že sa situácia nezlepší a napomínanie majiteľov psov nepomôže, obec je oprávnená pristúpiť k sankciám voči týmto majiteľom. Žiadame všetkých, ktorých sa tento oznam týka, aby ho zobrali s plnou vážnosťou na vedomie!

!!!! OZNAM PRE MAJITEĽOV PSOV !!!!

Na základe sťažností občanov Obce Liptovská Sielnica

opätovne upozorňuje majiteľov psov, že po obci sa voľne pohybujú psi,

čím ich majitelia porušujú VZN č. 6/2008, ktorým sa upravujú niektoré

podmienky chovu, vodenia a držania psov.

Psi ohrozujú najmä deti a žiakov, poštových doručovateľov, pracovníkov energetiky,

ostatných občanov a navštevníkov našej obce.

V prípade, že sa situácia nezlepší a napomínanie majiteľov psov nepomôže,

obec je oprávnená pristúpiť k sankciám voči týmto majiteľom.

Žiadame všetkých, ktorých sa tento oznam týka, aby ho zobrali s plnou vážnosťou na vedomie!


Vytvorené: 17. 2. 2018
Posledná aktualizácia: 1. 10. 2018 10:13
Autor: