Navigácia

Obsah

OZNAM: Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie v Liptovskom Mikuláši

Typ: ostatné
OZNAM: Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie v Liptovskom Mikuláši 1Dobrý deň, vážení klienti, rodičia, deti,
odborní zamestnanci Centra pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie v Liptovskom Mikuláši sú Vám k dispozícii aj v týchto ťažkých dňoch a preto sme pre vás pridali do menu na našej webovej stránke www.cpppaplm.com, novú záložku pod názvom "ZVLÁDNEME TO SPOLU". Tu budeme priebežne vkladať informácie pre vás, ako zvládnuť takúto situáciu, ale aj pracovné listy pre vaše deti. Nielen to, na stránke nájdete aj ďalšie nové zložky ako sú logopédia, KBT koronavírusu, relaxácia pre rodičov a deti.
Taktiež sme vytvorili fc. stránku pod názvom ,,centrum okoličné". Na tejto stránke nás môžete kontaktovať na uvedené telefónne čísla alebo e-mailové adresy.
Sme tu pre vás:
telefonickou formou v čase od 07:00 do 12:00 hod.: 044/55 25 021; 0901/707 526,
alebo e-mailovou formou, alebo cez web stránku zariadenia, každý pracovný deň do 15:00 hod.: ppplm@stonline
alebo e-mailom na konkrétneho potrebného zamestnanca:
frajtova@cpppaplm.com, hlavajova@cpppaplm.com, oskova@cpppaplm.com, janaglutova@cpppaplm.com, cedzova@cppppaplm.com, nedelkova@cpppaplm.com, dziakova@cpppaplm.com, adamkovicova@cpppaplm.com, magerciakova@cpppaplm.com, slovik@cpppaplm.com, lukacova@cpppaplm.com, hucikova@cpppaplm.com.

Priestory CPPPaP sú pre verejnosť, návštevy a pohyb cudzích osôb ZATVORENÉ!


Vytvorené: 26. 3. 2020
Posledná aktualizácia: 26. 3. 2020 10:59
Autor: Správca Webu